Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Core
be: Ядро

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Shortcut icon settings
be: Наладкі абразку

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Title and slogan
be: Назва і слоган
