Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Core
de: Chärn

en: Main background
de: Houpt-Hintergrund

en: Sidebar background
de: Randspalte-Hintergrund

en: Footer background
de: Fuesszyle-Hintergrund

en: Title and slogan
de: Titel und Motto
