Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Core
sk: Jadro

en: Text color
sk: Farba textu

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Lines
sk: riadky

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Shortcut icon settings
sk: Nastavenia ikony webu

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné
