Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Shortcut icon settings
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་སྒྲིག་འགོད

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག
