Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Core
cs: Jádro

en: Text color
cs: Barva textu

en: Close
cs: Zavřít

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: mobile
cs: mobilní

en: Shortcut icon settings
cs: Nastavení favicon ikony

en: wide
cs: široký

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Header background top
cs: Horní část pozadí hlavičky
