Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Core
ta: கருவம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Close
ta: மூடு

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Blue
ta: நீலம்

en: mobile
ta: கைபேசி

en: Shortcut icon settings
ta: குறுக்குவழி உருவம்

en: Main background
ta: முதன்மை பின்பக்கம்

en: Sidebar background
ta: பக்கப்பட்டை பின்பக்கம்

en: Footer background
ta: கீழ்ப்பகுதி பின்பக்கம்

en: Title and slogan
ta: தலைப்பு மற்றும் வாசகம்

en: Social Icon
ta: சமூக சின்னம்
