Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Close
eu: Itxi

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Blue
eu: Urdina

en: mobile
eu: mugikorra

en: Shortcut icon settings
eu: Lasterbide ikono ezarpenak

en: wide
eu: zabalera

en: Typography
eu: Tipografia

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
