Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Blue
kk: Көк

en: Shortcut icon settings
kk: Лақап белгішесінің теңшелемелері

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы
