Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Core
ast: Motor

en: Text color
ast: Color del testu

en: Close
ast: Zarrar

en: Link color
ast: Color del enllaz
