Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
