Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Core
sv: Kärna

en: Text color
sv: Textfärg

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Close
sv: Stäng

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: mobile
sv: mobil

en: Shortcut icon settings
sv: Inställningar för bokmärkesikon

en: wide
sv: bred

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram

en: Pinterest URL
sv: URL för Pinterest

en: narrow
sv: smal
