Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: None
uk: Немає

en: Core
uk: Ядро

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Close
uk: Закрити

en: Lines
uk: Рядки

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: mobile
uk: мобільний

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки сайту

en: wide
uk: широкий

en: Typography
uk: Типографіка

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Light Green
uk: Світло-зелений

en: Select Pattern
uk: Виберіть шаблон

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу

en: Pinterest URL
uk: URL мережі Pinterest

en: Noise
uk: Шум

en: narrow
uk: вузький
