Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Blue
af: Blou

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
