Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Shortcut icon settings
km: ការ​កំណត់​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក
