Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Featured
nn: Framheva

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
