Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Core
oc: Còr

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Messages
oc: Messatges

en: Lines
oc: Linhas

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Shortcut icon settings
oc: Paramètres de l'icòna d'acorchi

en: wide
oc: espandit

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan
