Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Shortcut icon settings
sr: Подешавања иконице-пречице

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
