Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Shortcut icon settings
am: የአማራጭ ኣዶ ቅንብሮች
