Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Shortcut icon settings
gl: Opcións de iconas de acceso rápido

en: wide
gl: grosa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira
