Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Core
ja: コア

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Messages
ja: メッセージ

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Video
ja: ビデオ

en: Link color
ja: リンクの色

en: Copyright
ja: 著作権

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Featured
ja: 主な

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: mobile
ja: モバイル

en: Shortcut icon settings
ja: ショートカットアイコンの設定

en: wide
ja: 広

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Footer fourth
ja: 第4フッター

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ

en: narrow
ja: 狭小

en: Footer fifth
ja: 第5フッター
