Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Shortcut icon settings
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ ਆਈਟਮ ਸੈਟਿੰਗ
