Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
