PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Album
be: Альбом

en: Created
be: Створана

en: Media
be: Мультымедыя
