PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Album
bg: Албум

en: Created
bg: Създадено

en: Media
bg: Медия
