PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran
