PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Album
ca: Àlbum

en: Created
ca: Creat

en: Media
ca: Multimèdia
