PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Media
de: Medien

en: Test Connection
de: Verbindung testen
