PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Created
eo: Kreita
