PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Album
es: Álbum

en: Created
es: Creado

en: Media
es: Multimedia
