PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Album
eu: Albuma

en: Created
eu: Sortua
