PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Album
fi: Albumi

en: Created
fi: Luotu
