PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Album
he: אלבום

en: Created
he: נוצר

en: Media
he: מדיה
