PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Album
hi: एल्बम

en: Created
hi: निर्मित

en: Media
hi: मीडिया
