PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Album
is: Myndasafn

en: Created
is: Stofnað

en: Media
is: Margmiðlunarefni
