PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Album
ja: アルバム

en: Created
ja: 作成

en: Media
ja: メディア
