PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Album
ka: ალბომი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Media
ka: მედია
