PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған
