PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
