PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Album
lv: Albūms

en: Created
lv: Izveidots

en: Media
lv: Multivide
