PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Album
ml: ആൽബം
