PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Media
ne: मिडिया
