PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono
