PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: Album
pt: Álbum

en: Created
pt: Criado
