PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Album
ru: Альбом

en: Created
ru: Создано

en: Media
ru: Мультимедиа
