PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Media
sk: Médiá
