PhotoPrism Integration (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Media
vi: Phương tiện
