PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Created
ast: Fechu
