PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Album
az: Albom

en: Created
az: Yaradıldı
