PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Media
cy: Cyfryngau
