PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
